Rypák Marián (21 | 29%)
Božik Dominik (1 | 1%)
Kopčan Peter (2 | 3%)
niekto iný (14 | 20%)
Zápas s Nedašovcami sa považoval ako kľúčový z toho hľadiska, že pokiaľ chcel výber Baníka nestratiť krok s prvou päticou celkov súťaže, musel bodovať. Avšak začiatok zápasu tomu nenasvedčoval. Už v 3.minúte mali domáci šancu, keď veľmi nádejnú strelu domácich napokon zblokoval Michal Bolfa. Ďalšia vážnejšia šanca domácich prišla o dve minúty neskôr, no napokon prudká strela letela nad bránu brankára hostí. Postupom času sa však hra vyrovnávala, čo dokazuje aj situácia zo 7.minúty, kedy mal šancu na otvorenie skóre aj hosťujúci útočník Ľuboš Pitel. Jeho pozemná strela však napokon skončila na brankárovi. Známe nedáš-dostaneš sa mohlo potvrdiť hneď v zápätí, kedy domáci útočník strieľal zo šestnástky tesne nad bránu Františka Kopčana. Napokon to boli domáci, ktorí otvorili skóre zápasu. Najskôr ale v 10.minúte prvému gólu predchádzal aj veľký závar pred hosťujúcou bránou, ktorý nakoniec vyriešil brankár Baníka. Lenže neprešla ani minúta a z odkopu domáceho brankára ťažil domáci útočník, ktorý peknou prízemnou strelou k pravej tyči poslal domácich do vedenia 1:0. Po tomto góle väčších šancí nebolo, hra sa prelínala z jednej strany na druhú, no len do 16.minúty, kedy nenápadná strela domácich, ktorá sa odrazila od brvna, napokon skončila v bráne hostí a razom bolo 2:0. Tento inkasovaný gól však akoby hosťujúci hráči nebrali vážne, za čo mohli byť viackrát potrestaný. Najbližšie tak mohlo byť v 24.minúte, kedy ďalší závar pred bránou hostí opäť vyriešil spoľahlivý brankár František Kopčan. Nedáš-dostaneš sa opäť mohlo potvrdiť v 26.minúte, kedy bol jasne sotený na zem náš kapitán Ľuboš Pitel no nedovolený zákrok to podľa hlavného rozhodcu nebol. Škoda, že píšťalka hlavného rozhodcu ostala nemá, pretože jeho chyby viedli k nervozite u hosťujúcich hráčov, čo viedlo V 29.minúte k žltej karte pre Vlastimila Závoďana, ktorý nešetril nevyberavými slovami na adresu hlavného rozhodcu. Bolo však sympatické, že aj napriek dvojgólovému manku sa hráči Baníka snažili niečo s výsledkom spraviť. Nešetrili pohybom ani krokmi. Na presné prihrávky ozdobené peknými kľučkami Michala Masára bola radosť pozerať. Škoda, že sa z tohto všetkého napokon nič nevyťažilo... Ďaľšiu šancu znížiť skóre mal snaživý Ľuboš Pitel, no zblízka nastrelil do brankára domácich. Do tretice sa nedáš-dostaneš mohlo potvrdiť z protiútoku, no strela domácich letela nad bránu Baníka. Ďalšiu vážnejšiu šancu na zníženie skóre mali hostia v 37.minúte, kedy nasledoval priamy kop z hranice šestnástky po ostrom faule na Vlastimila Závoďana, ktorý bol ohodnotený žltou kartou. Ľuboš Pitel, ktorý štandardku zahrával, však loptu poslal vysoko nad bránu Nedašoviec. Ďalšia šanca hostí volala po góle v 42.minúte, kedy Peter Mikloš z dobrej pozície z hranice šestnástky strieľal po zemi pri ľavú tyč, no jeho strele chýbala väčšia razancia. Vzápätí mohli skórovať aj domáci, no prudkú strelu zo šestnástky pekne vyrazil brankár Baníka. Začiatok druhého polčasu bol v réžii hostí, čo naznačoval únik Radoslava Mikušku v 46.minúte po čiare, no napokon napol len bočnú sieť. V 49.minúte mal ďalšiu príležitosť na skorigovanie výsledku aj Vlastimil Závoďan, no jeho hlavičke chýbala razancia aj lepšie usmernenie, keďže brankár nemal problém zastaviť ju. O minútu na to veľmi nebezpečnú strelu zblokoval stopér hostí Michal Bolfa. V 51.minúte prišlo k prvému striedaniu v tíme Baníka, kedy Petra Mikloša nahradil Michal Jánošík. Za zmienku stojí moment, kedy v tej istej minúte vystrelil veľmi nepresne z 20 metrov Michal Bolfa. V 53.minúte vyzeral veľmi nádejne strelecký pokus záložníka hostí Michala Masára, no z jeho strely bol len teč, ktorý sa dostal až k Ľubošovi Pitlovi, no toho zastavil ofsajdový hvizd. V 61.minúte bol ku gólu blízko hráč hostí Jozef Petruš, keď hlavičkou z centrovanej lopty len tesne minul ľavú tyč. O minútu neskôr, v 62.minúte, skúsil pri pravú tyč vystreliť z dobrých 20 metrov Michal Masár, no jeho strele chýbalo niekoľko decimetrov. V 67.minúte sa do väčšej šance dostali aj domáci, no tvrdá strela z hranice šestnástky pri pravú tyč však bola nepresná. V 70.minúte došlo k dvojitému striedaniu, kedy Jozefa Petruša nahradil Jaroslav Závoďan, resp. za Vlastimila Závoďana nastúpil Vladimír Mikuška. V 76.minúte mali vážnejšiu šancu na navýšenie skóre domáci, kedy strela zo šestnástky lízalo pravú tyč hostí. Málo chýbalo aj strele záložníka hostí Milana Jánošíka, ktorý v 81.minúte z 20 metrov tesne minul pravú tyč. V 83.minúte sa mohol v príležitosti ocitnúť aj striedajúci Jaroslav Závoďan, no brankár stihol pred ním vybehnúť po strele Ľuboša Pitela pri ľavú tyč. Azda najväčšia šanca zápasu, ktorá ostala nevyužitá, bola v 90.minúte, kedy ani dvaja osamotení hráči nedokázali prekonať brankára Kopčana.
DIVÁCI: 55
ROZHODCA: Valach Miloš
3 NAJLEPŠÍ HRÁČI: Kopčan František, Masár Michal, Pitel Ľuboš
ZOSTAVA (zľava doprava): Kopčan /1/ - Mikloš /2/, od 51.minúty Jánošík Michal /12/, Bolfa /3/, Bartoň /5/, Oravec /4/ - Petruš /8/, od 70.minúty Závoďan Jaroslav /14/, Jánošík Milan /6/, Masár /10/, Mikuška Radoslav /7/ - Závoďan Vlastimil /11/, od 70.minúty Mikuška Vladimír /13/, Pitel /9/
KAPITÁN: Pitel Ľuboš
ROZOSTAVENIE: 4-2-2
ĎALŠÍ NÁHRADNÍCI: Baco Michal /22/
ABSENTOVALI: Smolka Juraj, Slovák Martin, Šutiak Ján, Faltus Marek, Jakal Miloš, Ďurkáč Ivan /dlhodobé zranenie/