Rypák Marián (21 | 29%)
Božik Dominik (1 | 1%)
Kopčan Peter (2 | 3%)
niekto iný (14 | 20%)
Zápas proti Kšinnej sa mohol skončiť skôr, ako by vôbec začal. Hostia prišli tesne pred plánovanou 11.hodinou a hrozilo, že zápas bude kontumovaný v prospech Baníka. Navyše, celok z podhorskej oblasti, postihnutý pokutou za inzultáciu arbitra z predošlého kola, prišiel len s 10 hráčmi. Začiatok zápasu priniesol oťukávanie a bezvýznamný pohyb oboch celkov to aj napriek tomu, že hostia hrali o jedného hráča menej. Vyloženejšie šance prišli až trochu neskôr. Prvá prišla v 9.minúte, kedy hlavička hostí z rohového kopu si nenašla bránu domácich. V 11. minúte zahrával priamy kop pre domácich kapitán Ľuboš Pitel, no vysoko prestrelil. V 17.minúte to už vyzeralo lepšie, no strela hostí z uhla tesne minula tyč. V 20.minúte ďalšia štandardka domácich, ktorú zahrával Milan Jánošík. Jeho strelu zblokoval obranca, tá sa odrazila k domácemu hráčovi, no jeho strela našla len pripraveného brankára Kšinnej. O dve minúty na to vypálil z diaľky domáci Michal Masár, no prízemná strela letela vedľa brány. Na niekoľko minút sa hra kolísala z jednej strany na druhú bez väčších šancí. Ďalšie oživenie v hre priniesla 38.minúta, kedy po ľavom kraji unikol domáci obranca Juraj Smolka, no strelu pri bližšiu tyč brankár včas vyrazil. Neprešli ani 3 minúty a prvýkrát menilo sa skóre zápasu. Ľuboš Pitel sa pekne presadil medzi hráčmi v obrane hostí, a pozemnou strelou pri tyč zabezpečil vedenie 1:0 pre domácich. Navyše, v nadstavenom čase prvého dejstva sa z priameho kopu efektívne trafil opäť Ľuboš Pitel. Tento stav vydržal do konca prvého polčasu. V druhej polovici sa prvá šanca urodila už v 47.minúte, kedy hostia hlavičkovali do brvna. V 53.minúte pre zmenu domáci Ivan Ďurkáč zblízka vysoko prestrelil. V 54.minúte došlo k prvému striedaniu, kedy namiesto Jozefa Petruša prišiel na trávnik Martin Slovák. 56.minúta priniesla šancu pre hostí, no hlavička pod brvno neohrozila domáceho brankára Kopčana. A do tretice sa domáci kapitán presadil v 59.minúte, kedy pozemnou tvrdou strelou nedal žiadnu šancu brankárovi hostí. Za 18 minút tak dosiahol čistý hetrik. Dve striedania v rozpätí piatich minút urobil domáci tréner Parkan. Najprv v 60.minúte Ivana Ďurkáča nahradil Vlastimil Závoďan a v 63.minúte nastúpil namiesto mladého Petra Mikloša skúsený Michal Jánošík. V 66.minúte mal príležitosť na navýšenie skóre striedajúci Vlastimil Závoďan, no na jeho hlavičku z 11 metrov gólman včas reagoval. V 72.minúte však pohrozili aj hostia síce už len s 9 hráčmi, po tom, čo bol vylúčený obranca Kšinnej. Ďalekonosnú strelu však brankár Baníka vyrazil. Tento zápas si veľmi užíval domáci Vlastimil Závoďan, ktorý s ľahkosťou prenikal do šestnástky súpera. V 75.minúte sa po jeho úniku na kraji a následnej prihrávke do šestnástky radoval z gólu predstopér Radoslav Mikuška, ktorý tak zvýšil už na 4:0. V tejto chvíli to už bola doslova kanonáda domácich, hoci raz ešte vystrčili rožky aj hostia. V 81.minúte zachránil pred gólom brankár Kopčan, ktorý chytil zblízka prudkú pozemnú strelu a ustrážil si tak čisté konto. V 84.minúte sa snažil o jubilejný piaty gól Michal Masár, no krížna strela z hranice šestnástky nemala správny smer. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo a domáci tak mohli oslavovať zaslúžené víťazstvo 4:0. Po takom výkone istotne veľmi chutil aj kotlíkový guláš pre víťazov.
DIVÁCI: 100
ROZHODCOVIA: Antala Stanislav, Híreš Michal
3 NAJLEPŠÍ HRÁČI: Pitel Ľuboš, Mikuška Radoslav, Závoďan Vlastimil
ZOSTAVA (zľava doprava): Kopčan /1/ - Smolka /3/, Mikloš /2/, od 63.minúty Jánošík Michal /12/, Bolfa /5/, Oravec /4/ - Mikuška Radoslav /11/ - Petruš /8/, od 54.minúty Slovák /13/, Masár /10/, Jánošík Milan /8/, Ďurkáč /7/, od 60.minúty Závoďan Vlastimil /14/ - Pitel /10/
KAPITÁN: Pitel Ľuboš
ROZOSTAVENIE: 4-1-4-1
ĎALŠÍ NÁHRADNÍCI: Baco Michal /18/
ABSENTOVALI: Závoďan Jaroslav, Mikuška Vladimír, Šutiak Ján, Faltus Marek, Jakal Miloš